21 Ağustos 2017 Pazartesi
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Cengiz Han
13:30 Üper Kahramanlar
15:30 Cengiz Han
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Tetikçi
21:30 Mutant Günlükleri
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
22 Ağustos 2017 Salı
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Pcocahontas Zamanda Yolculuk
13:30 Pocohantas Kızılderili Prenses
15:30 Pcocahontas Zamanda Yolculuk
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Kara Büyü
21:30 Neden Evlendim
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
23 Ağustos 2017 Çarşamba
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Orman Çocuğu
13:30 Astroboy-
15:30 Orman Çocuğu
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Yaşamak İçin Öldür
21:30 Dehşetin Yankıları 2
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
24 Ağustos 2017 Perşembe
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Yeşil Dev
13:30 Sımba Newyorkta
15:30 Yeşil Dev
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Larry Crowne
21:30 Kaçış Planı
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
25 Ağustos 2017 Cuma
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Garfield Geri Dönüyor
13:30 Garfield Komedi Festivali
15:30 Garfield Geri Dönüyor
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Ölümcül Tuzak
21:30 Şampiyonun Dirilişi
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
26 Ağustos 2017 Cumartesi
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Alpha & Omega
13:30 3 Yaramaz Ayı
15:30 Alpha & Omega
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 İlk Ve Son Aşkım
21:30 Düşes
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
27 Ağustos 2017 Pazar
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Cesur Balık
13:30 Cesur Balık – 2
15:30 Cesur Balık
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Kazara Koca
21:30 Ayın Çalışanı
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
28 Ağustos 2017 Pazartesi
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Cesur Balık
13:30 Cesur Balık – 2
15:30 Cesur Balık
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Afacanlar İşbaşında
21:30 Dehşetin Yankıları 2
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
29 Ağustos 2017 Salı
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Geleceğin Kahramanları
13:30 Küçük Kahraman
15:30 Geleceğin Kahramanları
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Larry Crowne
21:30 Kaçış Planı
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
30 Ağustos 2017 Çarşamba
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Avatar Moebıus
13:30 Sihirli Orman
15:30 Avatar Moebıus
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Ölümcül Tuzak
21:30 Şampiyonun Dirilişi
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
31 Ağustos 2017 Perşembe
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Karlar Kraliçesi
13:30 Doctor Strange
15:30 Karlar Kraliçesi
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 İlk Ve Son Aşkım
21:30 Düşes
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
1 Eylül 2017 Cuma
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Aslan Kral Simba
13:30 Sınderella
15:30 Aslan Kral Simba
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Kazara Koca
21:30 Ayın Çalışanı
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
2 Eylül 2017 Cumartesi
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Cengiz Han
13:30 Üper Kahramanlar
15:30 Cengiz Han
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Ay Prensesi
21:30 Sürpriz Baba
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi
3 Eylül 2017 Pazar
07:00 Kaplumbağa Hero
08:40 Prenses Fantaghiro
09:40 Demir Çocuk
10:30 Futbol Hikayeleri
11:45 Lupo Alberto
12:00 Pcocahontas Zamanda Yolculuk
13:30 Pocohantas Kızılderili Prenses
15:30 Pcocahontas Zamanda Yolculuk
16:30 Oggy
17:05 Demir Çocuk
17:50 Sindirella
19:00 A Takımı
20:00 Yolcular
21:30 Yaşam Şifresi
23:00 Mavi Ay
23:45 Spaghettı Ailesi